Kontakt

Nordic Gym
Box 1131
821 13 BOLLNÄS

Besöksadress:
Anneforsvägen 11
821 41 BOLLNÄS

Kontor
Telefon: +46 (0)278 - 242 10
Fax: +46 (0)278-159 66
info@nordicgym.com

VD
Christer Eriksson
Telefon: +46 (0)70 533 15 59
christer.eriksson@nordicgym.com

Sälj

M lund – Säljchef, Mellersta Sverige – Nordic Gym

Magnus Lundström

Säljchef, Mellersta Sverige

+46 (0)70 533 15 33magnus.lundstrom@nordicgym.com

peter-larsson – Säljare, Mellersta & Norra Sverige – Nordic Gym

Peter Larsson

Säljare, Mellersta & Norra Sverige

+46 (0)70 533 28 24peter.larsson@nordicgym.com

hans-andersson – Säljare, Mellersta Sverige – Nordic Gym

Hans Andersson

Säljare, Mellersta Sverige

+46 (0)70 535 16 04hans.andersson@nordicgym.com

jennie-johansson – Key Account, Mellersta Sverige – Nordic Gym

Jennie Johansson

Key Account, Mellersta Sverige

+46 (0)70 699 20 62jennie.johansson@nordicgym.com

billy-olsson – Säljare, Södra Sverige – Nordic Gym

Billy Olsson

Säljare, Södra Sverige

+46 (0)70 533 24 43billy.olsson@nordicgym.com

simon-moore – Säljare, Mellersta Sverige – Nordic Gym

Simon Moore

Säljare, Mellersta Sverige

+46 (0)70 535 16 51simon.moore@nordicgym.com

Lager & leverans

Service/eftermarknad

anders-fredriksson – Service- & Installationsansvarig – Nordic Gym

Anders Fredriksson

Service- & Installationsansvarig

+46 (0)70 533 07 76anders.fredriksson@nordicgym.com

mattias – Service, Södra Sverige – Nordic Gym

Mattias Holmsten

Service, Södra Sverige

+46 (0)278 - 242 10service@nordicgym.com

andreas-g – Service, Södra Sverige – Nordic Gym

Andreas Gyllensten

Service, Södra Sverige

+46 (0)278 - 242 10service@nordicgym.com